TEKNOLOJİ
  Removable Trigger System çıkarılabilir tetik grubu sistemidir. İlk defa yarı otomatik tüfeklerde firmamız tarafından geliştirilip üretilmiş ve patent hakları ile koruma altına alınmıştır.
Tek bir hareketle tetik grubunu çıkarıp temizleyebilir veya evde işyerinde çıkarıp silahınızı emniyetli şekilde muhafaza edebilirsiniz.
 
 

Masai Mara'nın tescilli Inertia Plus Kilit Sistemi ™ cıvatayı her koşulda az çaba sarf ederek kilitler. Durulamıyor, son derece odalarda ve performansda rakipsiz.

 
  Easy Load, fişek dolumunda hız, kolaylık ve aerodinamik tasarımıyla zor şartlarda bile kullanıcıya daha kolay, konforlu ve basit doldurma imkanı sağlamaktadır.
 
  Mara Banlanced, atış esnasında silahın ağırlık merkezinin doğru noktada olmasını sağlamaktadır. Dipçik, kundak, namlu ve mekanızmadaki aerodinamik tasarım sonucu doğru merkezi ağırlık noktası oluşturup kolay kullanım sağlamaktadır.
 
  Steel Shot, çelik saçma atabilen üründür.
 
  Bütün ürünler min. 1300 bar özel mermilerle dayanıklılık vb. testleri yapılmaktadır.
 
  Trigger Safety System,  tetik emniyet sisteminin yanında silahta ikinci bir emniyet sistemidir. Tetik grubu silahtan sökülünce silah otomatikmen kullanım dışı kalmaktadır ve emniyette olmaktadır.
 
  Removable Ejector, Ar-Ge departmanımız tarafından geliştirilen ve hakları patentle koruma altında olan yeni nesil fişek attırıcı sistemdir.
Kolaylaıkla monte-demonte olup, istenildiği zaman temizlenip veya yenisi ile değiştirilebilir bir sistemdir. Diğerlerinin aksine herhangi bir teknik teçhizata gerek duymaz.
 
  Marapro Choke, özel olarak farklı gruplama ölçülerine göre dizayn edilmiş, özel malzemelerden üretilmiş yeni nesil şok sistemidir.
 
  Marabored Barrel, yeni nesil tek parça namlu sistemidir. Yasal hakları patentle koruma altında olan sistem, monte-demonte, temizlik, daha az parça ve aerodinamik gibi farklarıyla silaha ayrı bir avantaj katmaktadır.
 
 
  Softouch, plastik dipçik-kundaklı silahlarda yüzeye uygulanan kullanıcıya konfor ve yumuşak bir dokunuş sağlayan bir uygulamadır. 
 
     
 
   

Adjustable Trigger, silahta tetik düşürme ve adımı mesafesini ayarlama sistemidir.

 

 
  Full Auto, silah aynı zamanda otomatik seri olarak ateş edebilmektedir.
  Mechanism Safety, silahta emniyet sistemin devre dışında kaldığı veya yanlış bir durumda otomatik mekanizma emniyeti sağlayan ikinci bir emniyet sistemidir.
  Spring Powered, silahı yay itme gücüyle çalıştıran yay basınç sistemidir.
Büyükkayacik Mh. 4. OSB, 103. Cd., No: 11, 42250 Konya  |   Telefon: +90 332 3426513   |  Faks: +90 332 3426514